ТЕПЛИЙ ДІМ


Друзі ТЕПЛОГО ДОМУ

Асоціація енергетичних аудиторів

Асоціація 'Енергоефективні міста України'

Стройсоюз

Запитання, що їх ставлять найчастіше

02.09.2016

У зв’язку із зміною тарифів з 01.09.2016 року, які тарифи використовують приватні дитячі садочки і чи треба новоствореному ДНЗ заключати окремо Договір на використання ел/ен та тепла, чи потрібно встановлювати окремі лічильники?

(1 відповідь)

Чи передбачено у встановлених лічильниках багатоповерхових будинках встоновлення температурних датчиків.

(1 відповідь)

Поясніть, будь ласка, чим відрізняється квартира у 5-типоверховому будинку, скажімо, на 3-му поверсі з індивідуальним газовим котлом Комфорт-7ВК від такої самої квартири за розміром і розташуванням, з набором таких же самих сусідів, які нічим не опалюють свої квартири у 4-поверховому будинку? Чому у 4-поверховому будинку для такої квартири потрібно більше газу для опалення, ніж у 5-типоверховому, як встановлено наразі при нарахуванні субсидій з різним коригуючим коефіцієнтом. Про те ж саме можна спитати і стосовно більш того 5-типоверхівок та 2-поверхівок, коли останнім дають субсидії у 2,5 рази більші. Це стосується міста Скадовськ, де немає централізованого або автономного (індивідуального) опалення у всіх будинках з 2000 року, а є котли в окремо взятих квартирах, а поряд можуть бути квартири, які нічим не опалюються. Люди у 5-типоверхових і вище будинках 2-гу зиму страждають від холоду, але відповіді на свої запитання і підвищення субсидій до рівня 2-хповерхівок не отримують.

(1 відповідь)

Я власниця приватного будинку, в якому не встановлено лічильник тепла. До цього часу оплачувала послугу центрального теплопостачання за 1 кв.м згідно тарифів. Комунальне підприємство надало на підпис договір купівлі-продажу теплової енергії (обгрунтовуть, що згідно постанови НКРЕКП власники приватних будинків є споживачами теплової енергії, а не центрального теплопостачання) при цьому № постанови не повідомили. В договорі зазначено, що в разі відсутності лічильника тепла розрахунок здійснюється згідно розрахункового методу і надана розбивка по місяцях (наприклад січень 30,712 Гкал лютий 27,740 Гкал ... травень 10,522 Гкал ...вересень 10,493 Гкал). Підкажіть, будь ласка, власник приватного будинку споживач чого: теплової енергії xи центр. теплопостачання? Чи можливі такі показники при опалювальній площі будинку 144 кв. м (наскільки я зрозуміла, вони розраховані з максимальним тепловим навантаженням, а якщо фактична подача відрізняється, як це перевірити, і чи має бути це обумовлено в договорі). Якщо можливо, прошу надати формулу для розрахунку. Дякую

(1 відповідь)

Як краще утеплити стелю квартири останнього поверху 9-типоверхового панельного будинку?

(1 відповідь)

Добрий день! Якщо у квартирі не стоїть лічильник холодної води, відсутнє централізоване гаряче водопостачання, чи зобов'язані ми крім обов'язкової плати (по субсидії), ще доплачувати гроші? Нам у Водоканалі нарахували якийсь борг. Хоча ми щомісячно платили по субсидії. На папері субсидія є, а по факту потрібно ще доплачувати. Роз'ясніть, будь ласка, в чому тут справа.

Людмила, 20 травня 2015 р.

(1 відповідь)

Чи застосовуються, як і раніше, для розрахунку тарифу на опалення нормативи з довідника "КТМ-204 Украина 244-94", і, якщо так, то у випадку, коли температура опалювального періоду вища за нормативну, чи передбачається перерахунок платежів?

(1 відповідь)

Що таке "місток холоду" і як його позбутися?

(1 відповідь)

Підкажіть, будь ласка, чи інфрачервоні довгохвильові обігрівачі на стелю є хорошим і безпечним способом обігріву у дитячому садочку.

(1 відповідь)

У яких випадках потрібно ставити теплу підлогу замість радіаторів?

(1 відповідь)

Задати питання


Важливі новини і публікації

 

 

Освітній відеоролик "Термомодернізація житлового будинку - кроки" -
процес термомодернізації, необхідність та вигоди її проведення для мешканців багатоквартирних будівель.
Про ролик

Фінансовий інструмент ЄБРР для підвищення енергоефективності у житловому секторі України
Про Програму IQ energy 

 

 

Новий ресурс - приклади успішного впровадження енергозберігаючих заходів для тих, хто хоче зменшити свої витрати на комунальні послуги завдяки ощадливому споживанню та підвищенню енергоефективності власної оселі.

 

Судсидії. Тарифи. Енергоефективність.

 

 

 

Останні новини

Значні зміни: українців зобов‘яжуть проводити енергоаудит будинків

В Україні вже у наступному році повинен запрацювати Фонд енергоефективності, за рахунок якого сім‘я зможе компенсувати до 50% витрат на утеплення свого житла. Далі

6 жовтня відновлено Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла

Відновлено придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Ощадбанк та Укргазбанк знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми. Далі

Кращі практики: ОСББ по вул. Учительська, 10 - повна термореновація стін

70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, решта – внесок мешканців. Далі

Луцьке ОСББ отримало найбільший в Україні кредит на енергоефективність

Укргазбанк надав рекордний кредит на 10 років луцькому ОСББ «Центральна Вежа» в розмірі майже 3,5 млн. грн. Далі

Конкурс "Найефективніший споживач енергоресурсів" на новому ресурсі "Енергодопомога"

Призи від компанії REHAU - Сертифікат на суму 4000 грн на придбання вікна REHAU. Далі


Share +