ТЕПЛИЙ ДІМ






Друзі ТЕПЛОГО ДОМУ

Державне підприємство Агентство розвитку ЖКГ

Асоціація енергетичних аудиторів

Get Adobe Flash player

Науково-дослідний інститут будівельного виробництва

Всеукраинский союз производителей строительных материалов и изделий

Асоциация производителей пенопласта

Асоціація 'Енергоефективні міста України'

Стройсоюз

Запитання, що їх ставлять найчастіше

Чи не заборонена подальша експлуатація існуючих елеваторних вузлів (на основі водоструменевого насоса – елеватора) при виконанні робіт з їх реконструкції (ремонті або технічному переоснащенні) або приведенні елеваторних вузлів у відповідність до діючих технічних норм?

Відповідає:

Віктор Пирков, к.т.н., доцент, заступник генерального директора з наукової роботи компанії "Данфосс ТОВ", член технічних комітетів з нормування при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ Украіни, голова Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів "Обладнання компанії Данфосс в інженерних системах будівель"

Відповідно до п.р. 1.2 ДБН В.2.5-67:2013 "Опалення, вентиляція та кондиціонування" сферою застосування цієї норми є нове будівництво, реконструкція, термомодернизація, капітальний ремонт та технічне переоснащення існуючих систем опалення і внутрішнього теплопостачання, вентиляції, повітряного опалення, кондиціонування і охолодження повітря у приміщеннях будівель і споруд різного призначення. Таким чином, при виконанні згаданих видів будівельних робіт елеваторні вузли повинні бути замінені на сучасні теплові пункти відповідно до вимог будівельних норм.

На експлуатацію теплових пунктів поширюються положення "Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж", що їх було затверджено Наказом №71 Мінпалива та енергетики України від 14.02.2007 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 5.03.2007 г. №197/13464) із змінами. Відповідно до п. 6.4.7 цих Правил тепловий пункт повинен бути оснащений: засобами автоматичного регулювання, контролю та захисту відповідно до вимог ДБН (державних будівельних норм) та інших нормативних документів. Таким чином, «приведення елеваторних вузлів у відповідність до діючих технічних норм», означає приведення їх у відповідність до вимог, що їх вказано у ДБН та Правилах, тобто заміну на сучасний тепловий пункт.         

Важливі новини і публікації

 

 

Освітній відеоролик "Термомодернізація житлового будинку - кроки" -
процес термомодернізації, необхідність та вигоди її проведення для мешканців багатоквартирних будівель.
Про ролик

Фінансовий інструмент ЄБРР для підвищення енергоефективності у житловому секторі України
Про Програму IQ energy 

 

 

Новий ресурс - приклади успішного впровадження енергозберігаючих заходів для тих, хто хоче зменшити свої витрати на комунальні послуги завдяки ощадливому споживанню та підвищенню енергоефективності власної оселі.

 

Судсидії. Тарифи. Енергоефективність.

 

 

 

Останні новини

Значні зміни: українців зобов‘яжуть проводити енергоаудит будинків

В Україні вже у наступному році повинен запрацювати Фонд енергоефективності, за рахунок якого сім‘я зможе компенсувати до 50% витрат на утеплення свого житла. Далі

6 жовтня відновлено Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла

Відновлено придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Ощадбанк та Укргазбанк знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми. Далі

Кращі практики: ОСББ по вул. Учительська, 10 - повна термореновація стін

70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, решта – внесок мешканців. Далі

Луцьке ОСББ отримало найбільший в Україні кредит на енергоефективність

Укргазбанк надав рекордний кредит на 10 років луцькому ОСББ «Центральна Вежа» в розмірі майже 3,5 млн. грн. Далі

Конкурс "Найефективніший споживач енергоресурсів" на новому ресурсі "Енергодопомога"

Призи від компанії REHAU - Сертифікат на суму 4000 грн на придбання вікна REHAU. Далі


Share +