ТЕПЛИЙ ДІМ






Друзі ТЕПЛОГО ДОМУ

Державне підприємство Агентство розвитку ЖКГ

Асоціація енергетичних аудиторів

Get Adobe Flash player

Науково-дослідний інститут будівельного виробництва

Всеукраинский союз производителей строительных материалов и изделий

Асоциация производителей пенопласта

Асоціація 'Енергоефективні міста України'

Стройсоюз

Запитання, що їх ставлять найчастіше

Що таке "місток холоду" і як його позбутися?

Що таке місток холоду і як його позбутися?

Комфортним і здоровим житло буде тільки тоді, коли в ньому буде підтримуватися певна вологість і температура.

Якщо використовувати теплоізоляційні матеріали, то можна уникнути утворення термічних тріщин і появи плям вогкості, конденсації вологи, зростання грибків і плісняви ​​у місцях містків холоду. Дірки в броні теплоізоляції або містки холоду виникають там, де між собою стикуються будівельні матеріали, що мають різну теплопровідність. Це відбувається саме в тих місцях, де в ізольованих площах входять неізольовані деталі, або ж там, де структурно розташовані зони і, природно, термічно слабкішим.

Місток холоду являє собою частини будівельних елементів, обмежені за обсягом, через які безпосередньо відбувається підвищена тепловіддача. Як приклад можна навести з'єднання зовнішньої стіни з площиною даху, підвальні цоколі, дверні та віконні перемички, несучі перекриття, виступи, залізобетонні плити, опори підвищеної жорсткості, кільцевий якір. Крім цього, містки холоду можуть виникати і тоді, коли виконується утеплення металоконструкцій, бетону в цегляній або блокової кладці, а також утеплення стін фундаменту. При цьому поява містків холоду в першу чергу була обумовлена використовуваними матеріалами і особливостями конструкції.

Справа в тому, що в будівництві іноді підвищена тепловіддача безпосередньо через містки холоду може призвести до негативного результату: На бічній поверхні будівельних елементів, температура може бути нижче, в результаті чого може накопичитися волога, та що призведе до появи грибків, а також утворитися конденсат.

Чому збільшується споживання енергії, призначеної для опалення будівлі?

Як позбутися від містків холоду без заміни утеплювача? Ефективним засобом для ізоляції містків холоду є пінополіуретан. Накладати даний матеріал необхідно з двох сторін, ззаду або спереду, однак якщо товщина теплоізоляційного шару буде більше 50 мм, подібна ізоляція буде максимально ефективна. У такому випадку тепловий потік буде йти в одному напрямку, і вплив містка холоду перестане бути відчутним.

Ізоляція містків холоду

Містки холоду або, інакше кажучи, "дірки" в "броні" теплоізоляції, виникають там, де стикуються один з одним будівельні матеріали з різною теплопровідністю, там, де неізольовані деталі входять в ізольовані площі, або там, де стінові зони розташовані структурно і, отже, термічно слабкішим. Слід брати до уваги необхідність ізоляції теплових містків не тільки через втрати тепла. Пониження температур внутрішніх поверхонь через наявність холодних стиків негативно впливає на комфорт усередині приміщення і може призвести до наступних проблем: конденсація, вологість, зростання грибків, утворення тріщин і т.д. Тому відповідний дизайн та ізоляція теплових містків дає наступні значні переваги: запобігає ряд структурних проблем, таких як: поверхнева конденсація, естетичні аспекти, утворення тріщин, дозволяє уникнути зростання грибків, зменшує втрати тепла - економить енергію (втрати тепла можна зменшити на 10%), підвищує комфорт.

Джерело: ppu.cv.ua

 

Важливі новини і публікації

 

 

Освітній відеоролик "Термомодернізація житлового будинку - кроки" -
процес термомодернізації, необхідність та вигоди її проведення для мешканців багатоквартирних будівель.
Про ролик

Фінансовий інструмент ЄБРР для підвищення енергоефективності у житловому секторі України
Про Програму IQ energy 

 

 

Новий ресурс - приклади успішного впровадження енергозберігаючих заходів для тих, хто хоче зменшити свої витрати на комунальні послуги завдяки ощадливому споживанню та підвищенню енергоефективності власної оселі.

 

Судсидії. Тарифи. Енергоефективність.

 

 

 

Останні новини

Значні зміни: українців зобов‘яжуть проводити енергоаудит будинків

В Україні вже у наступному році повинен запрацювати Фонд енергоефективності, за рахунок якого сім‘я зможе компенсувати до 50% витрат на утеплення свого житла. Далі

6 жовтня відновлено Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла

Відновлено придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Ощадбанк та Укргазбанк знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми. Далі

Кращі практики: ОСББ по вул. Учительська, 10 - повна термореновація стін

70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, решта – внесок мешканців. Далі

Луцьке ОСББ отримало найбільший в Україні кредит на енергоефективність

Укргазбанк надав рекордний кредит на 10 років луцькому ОСББ «Центральна Вежа» в розмірі майже 3,5 млн. грн. Далі

Конкурс "Найефективніший споживач енергоресурсів" на новому ресурсі "Енергодопомога"

Призи від компанії REHAU - Сертифікат на суму 4000 грн на придбання вікна REHAU. Далі


Share +