ТЕПЛИЙ ДІМ


Друзі ТЕПЛОГО ДОМУ

Асоціація енергетичних аудиторів

Асоціація 'Енергоефективні міста України'

Стройсоюз

Технології енергозбереження

 

Сонячні колектори

 

Сонячний колектор – це прилад, який призначений для перетворення сонячної енергії в теплову з метою заощадження витрат на опалення та підігріву води для побутових потреб. Всесезонний трубчатий вакуумний колектор ефективний для використання цілий рік у будь-якому регіоні України. Колектор має високу продуктивність в умовах низької сонячної інсоляції. Універсальна рама розрахована на встановлення колектора на будь-який тип покрівлі: від горизонтальної до вертикальної. Сонячний колектор забезпечує збір сонячного випромінювання у будь-яку погоду, незалежно від зовнішньої температури (навіть до -30 0С). Коефіцієнт поглинання енергії складає 95%. У багатоквартирних житлових будинках сонячні колектори можуть використовуватись паралельно для задоволення додаткових потреб в гарячій воді. Колектори встановлюють безпосередньо на даху будинку  таким чином, щоби найбільш ефективно використовувати площу покрівлі для збору енергії.

В умовах першої температурної зони (Вінницька, Черкаська, Полтавська, Харківська, Сумська області) сонячний колектор дає можливість накопичити 1150 кВт год на 1 м2 поверхні сонячного колектора. В умовах другої температурної зони (Закарпатська обл., Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська обл. і далі на південь крім Криму) – 1250 кВт год на 1 м2 поверхні сонячного колектора. В Криму річне надходження теплоти становить близько 1350 кВт год на 1 м2 поверхні сонячного колектора. В Львівській, Тернопільській і Івано-Франківській областях надходження теплоти становить лише 1000 кВт год на 1 м2 поверхні сонячного колектора.

 

Корисні посилання

 
Назад Зміст Далі

 

Важливі новини і публікації

 

 

Освітній відеоролик "Термомодернізація житлового будинку - кроки" -
процес термомодернізації, необхідність та вигоди її проведення для мешканців багатоквартирних будівель.
Про ролик

Фінансовий інструмент ЄБРР для підвищення енергоефективності у житловому секторі України
Про Програму IQ energy 

 

 

Новий ресурс - приклади успішного впровадження енергозберігаючих заходів для тих, хто хоче зменшити свої витрати на комунальні послуги завдяки ощадливому споживанню та підвищенню енергоефективності власної оселі.

 

Судсидії. Тарифи. Енергоефективність.

 

 

 

Останні новини

Значні зміни: українців зобов‘яжуть проводити енергоаудит будинків

В Україні вже у наступному році повинен запрацювати Фонд енергоефективності, за рахунок якого сім‘я зможе компенсувати до 50% витрат на утеплення свого житла. Далі

6 жовтня відновлено Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла

Відновлено придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Ощадбанк та Укргазбанк знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми. Далі

Кращі практики: ОСББ по вул. Учительська, 10 - повна термореновація стін

70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, решта – внесок мешканців. Далі

Луцьке ОСББ отримало найбільший в Україні кредит на енергоефективність

Укргазбанк надав рекордний кредит на 10 років луцькому ОСББ «Центральна Вежа» в розмірі майже 3,5 млн. грн. Далі

Конкурс "Найефективніший споживач енергоресурсів" на новому ресурсі "Енергодопомога"

Призи від компанії REHAU - Сертифікат на суму 4000 грн на придбання вікна REHAU. Далі


Share +