ТЕПЛИЙ ДІМ


Друзі ТЕПЛОГО ДОМУ

Асоціація енергетичних аудиторів

Асоціація 'Енергоефективні міста України'

Стройсоюз

Технології енергозбереження

Теплова ізоляція перекриття і покриття будинку. Теплова ізоляція перекриття над неопалювальними підвалами і проїздами будинків

Покрівля – це найбільш відповідальна частина будь-якої будівлі, оскільки вона приймає на себе вагоме навантаження навколишнього середовища. Висока температура влітку, низька взимку, вітер, дощ, сніг – ці природні явища повільно, але впевнено руйнують покрівлю з будь-якого матеріалу. Термін служби покрівельного покриття залежить від багатьох факторів, які забезпечують належний стан покрівлі та необхідність її ремонтувати один раз на 15-20 років. Це: підготовка основи майбутньої покрівлі (якісна бетонна стяжка 2-3 см) буде не тільки гарною основою, але й зекономить витрати покрівельних матеріалів;  якість і товщина покрівельного матеріалу (чим сучасніший матеріал, тим більше в ньому полімерів, тим краще); кількість шарів покрівельного килима (чим більше, тим краще); професійний рівень бригади (дорогий якісний матеріал в руках дилетантів – викинуті на вітер гроші); експлуатація покрівлі (своєчасний ремонт, використання трапів для пересування по покрівлі, великий замок на горищі).
(за матеріалами компанії «Ізоліт»)

Розумне утеплення даху гарантує менше витрат на опалювальну систему и більший строк експлуатації теплоізоляційної конструкції. Головне в утепленні даху – це правильний матеріал. Хорошим теплоізоляційним матеріалом для пласких дахів є вспінений поліуретан (піноізол), пінопласт, скловолокно, мінеральна вата підвищеної жорсткості та екструдований пінополістирол, сипкий теплоізоляційний матеріал. Ці матеріали гарантують відсутність конденсації в холодний період року. Використання вищезазначених матеріалів (крім піноізолу) вимагає обов’язкового  їх захисту від впливу атмосферної вологи у вигляді гідроізоляційного шару.

Теплоізоляція даху, способи теплоізоляції та теплоізоляційний матеріал залежать від типу будівель, умов експлуатації та конструкції самого даху. Якісна теплоізоляція даху не тільки зменшує тепловтрати будівлі, але й продовжує термін експлуатації будівлі.

Технологія відновлення старого покрівельного пирога з наступним облаштуванням теплогідроізоляційного покриття

Найбільш поширений метод внутрішнього утеплення даху. Теплоізоляція для скатної покрівлі може проводитися як безпосередньо на скатах покрівлі, так і методом укладки утеплювача на підлогу горища (на перекриття горища) – у випадку, коли горище не опалюється. Теплоізоляція плаского даху повинна передбачати паро- і гідроізоляцію.

Розрахунок товщини теплоізоляції даху виконується за ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будівель» і є індивідуальним для кожного типу об‘єкту і типу покрівлі.

Що таке пінополістирол
Довідник теплотехніка

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 

КОРУНД: Надтонка рідка теплоізоляція
ЗАТ «ТЕРМОЛАЙФ»: мінераловатна продукція
CAPAROL: теплоізоляційні системи CAPATECT
ROOFING: кровельні матеріали, теплоізоляція, металопластикові вікна
Асоціація «Виробники пінопласту» України
А-БУД: теплоізоляційні, кровельні матеріали
БІЗНЕС К І Т: тепло-, гідро-, звукоізоляція, кровельні матеріали
ROCKWOOL УКРАЇНА: мінеральна вата
KNAUFINSULATION: скловолокно, базальтова вата
ECOFOAM: теплоізоляція пінополіуретаном
ПОКРІВЕЛЬНИК: покрівельні матеріали

 
Назад Зміст Далі

Важливі новини і публікації

 

 

Освітній відеоролик "Термомодернізація житлового будинку - кроки" -
процес термомодернізації, необхідність та вигоди її проведення для мешканців багатоквартирних будівель.
Про ролик

Фінансовий інструмент ЄБРР для підвищення енергоефективності у житловому секторі України
Про Програму IQ energy 

 

 

Новий ресурс - приклади успішного впровадження енергозберігаючих заходів для тих, хто хоче зменшити свої витрати на комунальні послуги завдяки ощадливому споживанню та підвищенню енергоефективності власної оселі.

 

Судсидії. Тарифи. Енергоефективність.

 

 

 

Останні новини

Значні зміни: українців зобов‘яжуть проводити енергоаудит будинків

В Україні вже у наступному році повинен запрацювати Фонд енергоефективності, за рахунок якого сім‘я зможе компенсувати до 50% витрат на утеплення свого житла. Далі

6 жовтня відновлено Урядову програму допомоги населенню при утепленні індивідуального житла

Відновлено придбання енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів. Ощадбанк та Укргазбанк знову почали видачу фізичним особам «теплих» кредитів в рамках програми. Далі

Кращі практики: ОСББ по вул. Учительська, 10 - повна термореновація стін

70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, решта – внесок мешканців. Далі

Луцьке ОСББ отримало найбільший в Україні кредит на енергоефективність

Укргазбанк надав рекордний кредит на 10 років луцькому ОСББ «Центральна Вежа» в розмірі майже 3,5 млн. грн. Далі

Конкурс "Найефективніший споживач енергоресурсів" на новому ресурсі "Енергодопомога"

Призи від компанії REHAU - Сертифікат на суму 4000 грн на придбання вікна REHAU. Далі


Share +